Talgild, skapandi fyritøka við yvir 10 ára royndum

Styrk tín samleika við
serstøkum, talgildum loysnum

Í yvir tíggju ár hava vit á Kodio sniðgivið og ment sergjørdar, talgildar loysnir, ið hava skapt virði fyri okkara kundar. Uttan mun til, hvat títt virki hevur brúk fyri, lurta vit og seta okkum inn í tørvin hjá tínum virki, so vit røkka trygt á mál. Vit fylgja tær allan vegin, heilt frá ætlan til útføring, og vit eru ikki bangin fyri, at gera niðurstøður ella siga okkara meining á leiðini.

Okkara
sergreinir

Kodio er sett saman av einum hópi av eldhugaðum, serkønum fólki, sum hvønn dag arbeiða við at broyta talgildar avbjóðingar til skapandi loysnir.

  • Branding

    Títt virki hevur brúk fyri einum samleika, sum skilur seg frá kappingarneytanum. Vit arbeiða við búmerkjasniðgeving og gera sjónbæran samleika, sum setur tín samleika í sín egna og rætta sess.

  • Heimasíður

    Sig tínum málbólki, hvør tú ert og hvat tú hevur at bjóða. Ein innbjóðandi og vælvirkandi heimasíða er ein týdningarmikil táttur í tíni samleikaætlan. Vit menna sjálvandi tína heimasíðu frá grundini av.

  • Nethandlar

    Tá ið tú vilt selja tína vøru á netinum, er tað týdningarmikið at tryggja kundunum eina góða brúkarauppliving. Vit veita skraddaraseymaðar nethandlar til tín, sum hevur tørv á samankoyring av bókingar- og goymsluskipanum.

Okkara toymi

  1. Jógvan Andersen
    Stjóri
    jogvan@kodio.fo
    Føroyar
  2. Judit R. Royðutoft
    Barsil
    Kreativur leiðari
    judit@kodio.fo
    Føroyar
  3. Ólavur D. Joensen
    Menningarleiðari
    olavur@kodio.fo
    Føroyar
  4. Sofie Christensen
    Projektleiðari & høvundur
    sofie@kodio.fo
    Føroyar
  5. Sólrun Andersen
    Barsil
    Dátuvernd
    solrun@kodio.fo
    Føroyar
  6. Arnold C. Jakobsen
    Kundaráðgevi
    arnold@kodio.fo
    USA
  7. Ole Rysgaard
    Kundaráðgevi
    ole@kodio.fo
    Danmark
  8. Dánial Petur Nielsen
    Lestrarstarv (mennari)
    danialp@kodio.fo
    Føroyar
  9. Kajsten Højgaard
    Mennari
    kajsten@kodio.fo
    Føroyar
  10. Rógvi Sørensen
    Mennari
    rogvi@kodio.fo
    Føroyar
  11. Rúna á Steinamørk
    Mennari
    runa@kodio.fo
    Føroyar
  12. Ari Langgaard
    Junior sniðgevi
    ari@kodio.fo
    Føroyar
  13. Armgarð Absalonssen
    Sniðgevi
    armgard@kodio.fo
    Føroyar
  14. Barbara D. Poulsen
    Sniðgevi
    barbara@kodio.fo
    Danmark
  15. Nalin Attanayake
    Sniðgevi
    nalin@kodio.fo
    Sri Lanka
  16. Sjúrður Højgaard
    Sniðgevi
    sjurdur@kodio.fo
    Føroyar